GSM ÇALIŞANINDAN BİR MEKTUP VAR

Categories: Genel,GSM

GSM sektörüne neredeyse yıllarını vermiş birisiyim. Çekirdekten yetişme tabir-i caizse. Önce montaj işleriyle başladım meslek lisesini bitirdiğimde, sonra enerji işlerine devam ettim sahalarda. Yoğun çalışma temposuna ilave birde evlendim ve bir kız çocuğum oldu. Her zorluğa rağmen gayret edip önlisans haberleşme bitirmek istedim. Ama çalıştığım taşeron okumam konusumda hiç yardımcı olmadı, sınav günü dahi link kurmaya gönderiyorlardı. Allah nasip etti de bölümü okuyup üçüncülükle bitirdim o yıllarda.

 

Şimdi dönüp bakıyorumda neredeyse yılda bir firma değiştirmişim ihale gereği. Ezilen nedense hep ben ve benim gibiler olmuş sektörde.

Kendimi değersiz hissediyorum artık. Ne devlet ne de adına gece gündüz iş yapıp, çalıştığımız operatörler bizim sorunlarımızı çözmek istemediler.

Artık her kuleye çıkışta, attığım her adımda biraz daha yük biniyor omuzlarıma. Lanet olsun böyle işe deyipte istifa edemiyorsun işte, ardımda ufak bir kızım ve eşim var benden ekmek bekleyen…

 

Rabbim sen bana ve bu sektörde çalışan tüm arkadaşlarıma bir kapı göster ve bize sabır ver. AMİN

Gönderen: Bir BÇO Ekip Şefi

 

Kaynak: www.elektronikhaberlesme.org 

 

Author: Haber Merkezi

One Response to "GSM ÇALIŞANINDAN BİR MEKTUP VAR"

  1. Mikail Posted on 30 Eylül 2017 at 20:22

    En üzücü tarafıda bende yıllarını vermiş biri olarak maaş konusunda hak edene hak ettiği verilmiyor nerde hırsız yalaka milletin arkasından kuyusunu kazan birileri varsa onlar kazanıyor bunu görmek üzücü eski zamanlar güzeldi arkadas aslında bizim gibilerin yarasına tuz basmış Vodafone Gm BÇO

Konu hakkında ki düşüncelerinizi yazın!